Minust | EVABYRKLAND.COM
Ela iseendaga kooskõlas!
tervisenõustaja, coaching, arengutreener, coach, toitumine, elustiil, toitumisnõustaja, life coach, energy coach, retreats, elamused, retriidid, kootsing, koots, holistiline, positiivne psühholoogia, spirituaalsus, holistic health coach, integrative nutrition health coach
9045
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9045,edgt-cpt-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,homa-ver-3.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,enable_full_screen_sections_on_small_screens,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

“Kõik vastused on sinu enda sees, nagu ka otsatu jõud ja energia oma plaanide saavutamiseks.”

Olen rõõmus ja tänulik, et oled jõudnud minu lehele.

Olen Eva, arengutreener ehk coach, kellel on teadmised lisaks coachingule ka positiivsest psühholoogiast, toetavast toitumisest ning erinevatest vaimsetest praktikatest. Aastast 2015 olen aidanud klientidel liikuda tervema ja terviklikuma elu suunas ning viia ellu eesmärke ja unistusi.

Tee teiste toetamiseni kulges läbi iseenda kaotamise ja leidmise. Erinevad töövaldkonnad ja elukohariigid, katsetused ja pettumused. Miski ei tundunud päris õige – kuni mõistsin, et valikud, mida teen, ei ole kantud tahtest ja usaldusest, vaid hirmust, teiste ootustest ja kohusetundest.

Otsustasin saada iseendaga sõbraks ning hakata käima OMA teed. Selle käigus tuli võita mitmeid haiguseid, lõpetada kurnavaid suhteid ning luua uus ja toetav elustiil.

Hetkel tegutsen muu hulgas nii online coachi kui ka hispaania keele õpetajana ning oktoobrist maini elan diginomaadi elu, nautides avastamist ja pannes proovile enda kohanemisvõime.

Õpingud

Õppimine ja eneseareng on nauding, mis on mind viinud erinevatesse riikidesse ja põnevatesse valdkondadesse. Viimaste aastate suuremad sammud õppimismaastikul toitumise ja toetamise teemadel:

  • Christine Hassleri coachingu meistrikursus “Coach your clients to live an unstoppable life“, 2021;
  • positiivse psühholoogia kursus “Maestro en psicología positiva”, IEPP (Instituto Europeo de Psicología Positiva), Centro Universitario La Salle, 2020;
  • holistiline treening, Holistika Instituut, 2018-2019;
  • holistilise tervisetreeneri koolitus „Integrative nutrition health coach (INHC)“, Institute for Integrative Nutrition (IIN), 2014-2015;
  • toitumisnõustamine, Annely Sootsi Tervisekool, 2014-2015.

Lisaks hulgaliselt täiendkoolitusi, märksõnadeks toidutalumatused, autoimmuunhaigused, toitude glükeemiline koormus ja veresuhkru tasakaalustamine läbi toitumise, depressioon, ülitundlikkus, funktsionaalse meditsiini põhitõed, holistiline maailmapilt, mindfulness, teadlik hingamine, meditatsioon ja jooga, energy coaching jne.